Serverihaldus

Serverihaldus

“Teie serverid on parima hoole all”

Paljud ettevõtted, kes on soetanud omale serveri ja lasknud selle tarnijal esialgselt seadistada, on üllatunud, kui palju võimalusi oma serveri olemasolu tegelikult pakub. Näiteks on võimalik teha kaugtööd kodukontorist ja saada andmetele ligipääs väljaspoolt ettevõtte sisevõrku. Kõik see võimaldab senisest efektiivsemat ja mugavamat töötamist, millega tõuseb kindlasti ettevõtte konkurentsivõime.

Serverihalduse teenus sisaldab serverite reaalajas jälgimist, turvauuenduste paigaldamist ning varundust. Samuti jooksvate muudatuste tegemist süsteemis (näiteks uute kasutajate lisamine). Paljusid rikkeid on võimalik ennetada ning seetõttu vältida rikkeid süsteemis.

Olulised on ka serveri regulaarne varundamine ja viirusetõrje. Teostame varundamist nii ettevõttesisestele (asukohaga kontoris) kui ettevõttevälistele (meie serverikeskuses, pilvelahendused) meediumitele. Samuti abistame sobiva viirusetõrje leidmisel kaitsmaks andmeid krüpto- ja lunavaraviiruste eest.


Infoturbelahendused

Kui Teie ettevõte töötab konfidentsiaalsete isikuandmetega või soovib paremini kaitsta ärisaladusi, siis leiame kindasti sobivaima lahenduse.

IT hanked

Kõik vajalik alati kättesaadaval! Kogu vajaminev IT riistvara ja tarkvara meilt!

IT teenused

Usaldades oma IT süsteemid meie haldusesse tagame professionaalse ja asjakohase lähenemise.