Serverihaldus

Serverihaldus

“Teie serverid on parima hoole all”

Paljud ettevõtted, kes on soetanud omale serveri ja lasknud selle tarnijal esialgselt seadistada, on üllatunud, kui palju võimalusi oma serveri olemasolu tegelikult pakub. Näiteks on võimalik loobuda seni sisseostetavast elektronpostiteenusest ning tuua see ettevõtte serverisse, samuti saab kerge vaevaga võimaldada ettevõtte kontoris olevatele andmetele ja printeritele ligipääsu. Kõik see võimaldab senisest efektiivsemat ja mugavamat töötamist, millega tõuseb kindlasti ettevõtte konkurentsivõime.

Serverihalduse teenus sisaldab serverite reaalajas jälgimist, turvauuenduste paigaldamist ning varundust. Samuti jooksvate muudatuste tegemist süsteemis (näiteks uute kasutajate lisamine). Paljusid rikkeid on võimalik ennetada ning seetõttu vältida rikkeid süsteemis.

Oluline on ka serveri regulaarne varundamine. Teostame varundamist nii ettevõttesisestele (asukohaga kontoris) kui ettevõttevälistele (meie serverikeskuses) meediumitele.


Infoturbelahendused

Kui Teie ettevõte töötab konfidentsiaalsete isikuandmetega või soovib paremini kaitsta ärisaladusi, siis leiame kindasti sobivaima lahenduse.

IT hanked

Kõik vajalik alati kättesaadaval! Kogu vajaminev IT riistvara ja tarkvara meilt!

IT teenused

Usaldades oma IT süsteemid meie haldusesse tagame professionaalse ja asjakohase lähenemise.